Paieškos forma

Kontaktai Senas puslapis

VASARIO 9-14 D. SKELBIAMA 30% AKCIJA VISIEMS ECDL TESTAMS

2015 m. vasario 10 dieną jau 12-ąjį kartą daugelyje pasaulio šalių bus minima Saugesnio interneto diena.

Ši diena skirta atkreipti visuomenės dėmesį į saugesnio interneto programą, kurios tikslas – skatinti saugesnį, ypač vaikų, naudojimąsi internetu ir naujomis jo technologijomis, apsaugoti vaikus, kovojant su neteisėtu ir žalingu interneto turiniu bei nesaugiu jo naudojimu.

Ta proga ECDL Lietuva prisideda prie  šios iniciatyvos ir vasario 9-14 dienomis visuose Lietuvos ECDL įgaliotuose testavimo centruose vykdys akciją ir taikys 30% procentų nuolaidą visiems ECDL testams:

  • Naudojimosi kompiuteriais pradmenys, v.1
  • Darbo internete pradmenys, v.1
  • Tekstų rengimas, v.5
  • Skaičiuoklės, v.5
  • Pateikčių rengimas, v.5
  • Naudojimasis duomenų bazėmis, v.5
  • Bendradarbiavimas internete, v.1
  • ECDL fondo partnerinės programos e-Guardian v.2

Minint Saugesnio interneto savaitę, aktualiausias yra e-Guardian testas.

 

e-Guardian programos 2-oji versija skirta Europos mokytojų saugesnio interneto žinių atestavimui. Ši programa pritaikyta švietimo įstaigų pedagogams, kurie patys siekia saugiai naudotis kompiuteriu ir internetu, bei moko to savo ugdytinius.

e-Guardian v.2 programa apima tokias temas, kaip pagrindinės e-saugumo žinios, privatumas ir duomenų tvarkymas, saugumo priemonės ir tinklo saugumas, nepilnamečiai ir naujokai tinkle, socialiniai tinklai ir saugus naudojimasis internetu.


Nemokamai patikrinti e-saugumo žinias galite naudodami specialų įrankį – „Saugių IKT įgūdžių barometrą“ adresu: http://dev.ecdl.lt/project/eguardtest/


ECDL testus galima laikyti ECDL įgaliotuose testavimo centruose: http://www.ecdl.lt/centrai.


Atkreipiame dėmesį, kad yra galimybė gauti ECDL Pasirenkamųjų testų (Profile) sertifikatą.

Bet kuris pilietis Lietuvoje gali laikyti bet kuriuos testus iš Pradmenų, Standartinių modulių sąrašo, o taip pat e-Guardian v.2 testą, ir turi teisę gauti ECDL Pasirenkamųjų testų (Profile) sertifikatą.


ECDL Pasirenkamųjų testų (Profile) sertifikavimas žmonėms suteikia pasirinkimo galimybę, šis sertifikatas išduodamas išlaikius tuos modulius, kurie reikalingi konkrečiai darbo vietai.

Taigi testuojamasis pats spręs, kurie moduliai jam yra reikalingi, ir išlaikęs norimus testus (nors ir vieną testą), galės gauti ECDL Pasirenkamųjų testų (Profile) sertifikatą.

ECDL Pasirenkamųjų testų (Profile) sertifikatas gali būti nuolat atnaujinamas laikant naujų modulių testus ar atnaujintų modulių versijų testus, kadangi šiame sertifikate bus spausdinama visa testų laikymo istorija.