Paieškos forma

Kontaktai Senas puslapis

Kovo 23-31 d. skelbiama 30% akcija e-Guardian (e-saugos) testui

2015 m. kovo 23-29 dienomis vyksta europinė iniciatyva „Interneto savaitė 2015“ (Get Online Week). Šios iniciatyvos tikslas atkreipti visuomenės dėmesį į naujų technologijų ir interneto teikiamą naudą bei plačias pritaikymo galimybes.

Ypač svarbu, kad kompiuteriai, išmanieji įrenginiai ir internetas būtų naudojami saugiai. Ta proga ECDL Lietuva prisideda prie iniciatyvos „Interneto savaitė 2015“ ir kovo 23-31 dienomis visuose Lietuvos ECDL įgaliotuose testavimo centruose vykdys akciją ir taikys 30% procentų nuolaidą e-saugos e-Guardian testui.


e-Guardian programos 2-oji versija skirta Europos mokytojų saugesnio interneto žinių atestavimui. Ši programa pritaikyta švietimo įstaigų pedagogams, kurie patys siekia saugiai naudotis kompiuteriu ir internetu, bei moko to savo ugdytinius.

e-Guardian v.2 programa apima tokias temas, kaip pagrindinės e-saugumo žinios, privatumas ir duomenų tvarkymas, saugumo priemonės ir tinklo saugumas, nepilnamečiai ir naujokai tinkle, socialiniai tinklai ir saugus naudojimasis internetu.


Išlaikius e-Guardian testą, išduodamas ECDL Pasirenkamųjų testų (Profile) sertifikatas.

ECDL testus galima laikyti ECDL įgaliotuose testavimo centruose: http://www.ecdl.lt/centrai.

 


ECDL Pasirenkamųjų testų (Profile) sertifikatas gali būti nuolat atnaujinamas laikant naujų modulių testus ar atnaujintų modulių versijų testus, kadangi šiame sertifikate bus spausdinama visa testų laikymo istorija.


Nemokamai patikrinti e-saugumo žinias galite naudodami specialų įrankį – „Saugių IKT įgūdžių barometrą“ adresu: http://dev.ecdl.lt/project/eguardtest/