Paieškos forma

Kontaktai Senas puslapis

ES programavimo savaitė

2015 m. spalio 10–18 d. vyks trečioji ES programavimo savaitė. Šios savaitės metu vyks įvairūs renginiai, pažintiniai užsiėmimai, akcijos, siekiant populiarinti programavimą, suprantamai paaiškinti šios srities gebėjimus ir sutelkti motyvuotus žmones mokytis.

Įmones, mokymo įstaigas ir kitas organizacijas kviečiame rengti ir skelbti apie spalio 11-18 d.planuojamus renginius! Renginius galima skelbti svetainėje http://events.codeweek.eu/.

Programavimo savaitės metu į renginius bus kviečiami ne tik vaikai ir jų mokytojai, bet ir tėvai, bibliotekininkai, verslininkai ir politikai.

Pasak Europos Komisijos pirmininko pavaduotojos Neelie Kroes  ir Komisijos narės Androulla Vassiliou, „programavimo įgūdžių Europoje skatinimas – vienas iš jaunimo nedarbo problemos sprendimo būdų“.

Šia iniciatyva siekiama parodyti, kad darbas IRT srityje yra įdomus ir patrauklus, o tai yra vienas iš Didžiosios koalicijos ir Nacionalinės skaitmeninės koalicijos Lietuvoje užimtumui skaitmeniniame sektoriuje skatinti tikslų.

Programavimo savaitės iniciatyvą pasiūlė jaunieji Komisijos pirmininko pavaduotojos Neelie Kroes patarėjai.

Kaip ES programavimo savaitė organizuojama?

Kiekvienoje šalyje yra paskirtas vienas arba keli ES programavimo savaitės ambasadoriai, kurie skleidžia Programavimo savaitės iniciatyvos viziją ir yra atsakingi ryšiams šios savaitės klausimais.

ES programavimo savaitės renginiai organizuojami visoje Europoje, o apie juos organizatorius skelbia ES programavimo savaitės svetainės žemėlapyje.

Naudingos nuorodos