Paieškos forma

Kontaktai Senas puslapis

ECDL fondo forumas Londone

2013 m. gegužės 16-17 dienomis Londone vyko pasaulinis ICDL/ECDL Forumas.

Renginio metu buvo pristatomos naujienos, ECDL fondo atstovai pateikė statistiką apie tai, kaip ECDL atstovybėms sekasi diegti naujojo ECDL modulius, kurti klausimus, rengti naują mokomąją medžiagą. 

Forumo metu buvo skirtas laikas specialistų pranešimams. Lietuvos atstovas Tomas Lygutas skaitė pranešimą, kurio metu pasidalino patirtimi kuriant sistemas, kurios yra pritaikytos mobilioms technologijoms. Jis taip pat pateikė siūlymus, į ką reikėtų atsižvelgti kuriant internetinį puslapį ir taikomąsias sistemas mobiliems įrenginiams, kurie galėtų būti pritaikyti ECDL veikloje.

ECDL atstovaujančių šalių atstovai dalijosi savo patirtimi, su kokiais iššūkiais susiduria rengdamiesi startuodami su naujuoju ECDL. Pagal naująją ECDL koncepciją buvo sukurti nauji moduliai, sudaryta nauja modulių struktūra, kuri leis testuojamiesiems laisvai rinktis testus.

Prie naujojo ECDL koncepcijos pereinama dėl naujų technologijų pokyčio ir darbo rinkos poreikių. ECDL programos pakeitimai suteikia žmonėms daugiau lankstumo laikant testus, suteikia galimybę bet kada atnaujinti žinias ir įgūdžius  bei gauti tai patvirtinantį ECDL Profile sertifikatą.

ECDL Profile sertifikavimas žmonėms suteiks pasirinkimo galimybę, šis sertifikatas bus išduodamas išlaikius tuos modulius, kurie reikalingi žmogui ar konkrečiai darbo vietai. ECDL Profile gali būti nuolat atnaujinamas laikant naujų versijų testus.

Pristatydamas naująjį ECDL, generalinis direktorius  Damienas O‘Sullivanas sakė:

„Naujasis ECDL atspindi mūsų ryžtą keistis atsižvelgiant į kandidatų poreikius ir darbdavių reikalavimus.“

Europos Komisijos viceprezidentė Neelie Kroes džiaugėsi, kad ECDL fondas prisideda prie skaitmeninės dienotvarkės Europoje sakydama:

„ECDL fondas dirbo ilgą laiką skatindamas IKT naudojimą ir atliko puikų darbą.“

ECDL fondo pirmininkas Jim Friars papildė:

„ECDL programa buvo tobulinama nuo pat pradžių (1996 m.) ir aš tikiu, kad pagrindinis tikslas išliks toks, koks ir buvo sumanytas: teikti įgūdžius darbui, kurie didina darbo efektyvumą.“

Plačiau apie naująjį ECDL rasite: http://www.ecdl.org/programmes/index.jsp?p=102&n=2898