Paieškos forma

Kontaktai Senas puslapis

ECDL ĮMONĖMS

Šiuolaikinėje darbo vietoje labai svarbu, kad darbuotojai turėtų galimybę efektyviai ir veiksmingai naudotis technologijomis. Darbdaviai tikisi, kad būsimi darbuotojai prieš įsidarbindami jau turės kompiuterinių įgūdžių, nes tokie darbuotojai turi daugiau galimybių savo karjeroje.

Sertifikuoti kompiuteriniai įgūdžiai ir žinios:

  • Suteikia daugiau pranašumo ieškant darbo
  • Įrodo, kad kompiuterio naudotojas gali dirbti našiau
  • Padidina karjeros vystymo galimybes

Ko nori darbdaviai?

Darbdaviai žino, kad žmonės, turintys gerus kompiuterinius įgūdžius ir žinias dirba našiau. Tokie kompiuterių naudotojai užduotis atlieka daug greičiau nei asmenys be kompiuterinių įgūdžių. Jie, naudodamiesi technologijomis, efektyviau bendrauja, taip pat užtrunka mažiau laiko spręsdami problemas, susijusias su IT. Darbdaviai nori, kad siekiant verslo užsibrėžtų tikslų, patyrę darbuotojai prisidėtų efektyviausiais, veiksmingiausiais ir produktyviausiais metodais.

Įrodykite savo įgūdžius

ECDL fondo sertifikatas įrodo esamam ar būsimam darbdaviui, kad turite šiuolaikinėje darbo vietoje reikalingas žinias ir įgūdžius ir, kad jie atitinka aukšto lygio ir tarptautiniu mastu pripažįstamą standartą. ECDL fondas atnaujina ir kuria sertifikavimo programas, užtikrindamas, jog jos yra visada aktualios ir reikšmingos. Šių išskirtinių programų sertifikatai jau padėjo daugiau nei 11 milijonų žmonių visame pasaulyje įrodyti savo įgūdžius bei įgyti konkurencinį pranašumą darbo rinkoje.

Pasirinkite pageidaujamą taikomąją programinę įrangą

ECDL fondo sertifikavimo programos yra nepriklausomos nuo gamintojo, todėl galite mokytis bei laikyti testus naudodami įvairią taikomąją programinę įrangą. Iš įvairių sertifikavimo programų galėsite išsirinkti Jums labiausiai tinkančią darbo vietoje, nesvarbu ar būtumėte pradedantysis, ar jau turintis pagrindinius įgūdžius, bet norintis tapti kompetentingu kompiuterio ir pagrindinių taikomųjų programų naudotoju.


Atnaujinimo data: 2013-08-13